Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Vinylové podlahy FATRA

Vinylové podlahy FATRA

 

Fatra, a.s. je tradičním českým výrobcem vinylových podlahových krytin. V současnosti jsou na trhu 4 produktové značky - LINO Fatra, Thermofix (vinylová podlaha v dílcích), FatraClick (plovoucí vinylová podlaha) a Sporting T. Všechny zaručují kvalitní materiály pro aplikace v bytech, školách, nemocnicích, komerční výstavbě, sportovištích a lehkém průmyslu.

Vinylové podlahy z Fatry, a.s. charakterizují moderní životní styl, zpříjemňují bydlení, dotvářejí zdravé a čisté prostředí, chrání před alergiemi.

Thermofix - luxusní vinylové podlahy

Thermofix je speciální heterogenní vinylová podlaha dodávaná v dílcích.

Složení vinylové podlahy Thermofix

Vinylová podlaha Thermofix je složena z několika vrstev s vloženým skelným rounem. Užitná nášlapná transparentní vrstva podlahy je opatřena mechanickým dezénem (rýhy imitující přírodní materiál). Navíc je povrch Thermofixu opatřen polyuretanovou (PUR) vrstvou, která zvyšuje odolnost a usnadňuje údržbu.

Vinylové podlahy Thermofix se vyrábí v realistickém designu dřeva a kamene.

FatraClick - plovoucí vinylové podlahy

Plovoucí vinylové podlahy FatraClick v sobě kombinuje inovace v konstrukci podlahových krytin, bohaté zkušenosti odborníků z Fatry a moderní trendy interiérového designu. Z tohoto spojení vzešel luxusní produkt nové generace.

Vinylová podlaha nové generace

Plovoucí vinylové podlahy FatraClick se vyrábí v luxusním provedení dekorů dřeva. Unikátnost podlahové krytiny FatraClick spočívá jak ve složení vrstev (designový vinyl + MDF + korek), tak ve způsobu bezlepidlového spojování podlahy pomocí zacvakávacích zámků podobných systému z klasických laminátových plovoucích podlah. Více informací zde: Plovoucí podlahy FatraClick.

 

TOPlist