Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

DESIGNline

Vinylové podlahy DESIGNline  

Chcete rekonstruovat, chcete budovat, přitom sníte o exotické či luxusní podlaze? Nezoufejte! Vinylové podlahy značky DESIGNline dotvoří prostor dle vašich představ. Tyto vinylové podlahy dokonale imitují dřevenou podlahu, kámen i dlažbu. Na rozdíl od dřevěné podlahy jsou však odolnější, proto jej jejich využití jak do bytového sektoru, tak i do komerčních prostor, což je podpořeno i šíří jednotlivých formátů.

Speciálně pro bytový sektor jsou vhodné kolekce TERRA  wood, TERRA round edgeTERRA stone, které vynikají  precizností imitace dřeve, a kolekce NOBILE s imitací kamene.

Nejenom pro bytový sektor, ale především pro použití v komerčním sektoru jsou kolekce SELECTPRESTIGEPRESTIGE Original které vynikají provedením se sraženými hranami.

Katalog si můžete stáhnout zde.

Vedle lepených vinylových podlah si u této značky vyberete také ze široké nabídky celovinylových podlah v plovoucím systému, které Vám v kolekcích  BACANALAGUNA  nabízí stejně široký výběr dekoru dřeva i kamene.

 

Vinylové podlahy DESIGNline Connect - BACANA

Nechcete se zdržovat lepením jedcnotlivých lamel? Využijte možnosti produktu DESIGNline Connect, který díky patentovanému zavření Connect lze položit rychle, čistě a jednoduše. Na rozdíl od klasických laminátových plovoucích podlah je DESIGNline Connect bez nosné HDF desky, což umožňuje použití této podlahy i v prostorách kde hrozí únik vody (např. koupelny, zimní zahrady aj.).

Kolekce Bacana je složena ze dvou řad a to Bacana wood (imitace dřevěné podlahy) a Bacana stars (imitace kamene).

BACANA   WOOD

Nabízené dekory:

PARAMETRY  1 235,- Kč / m² (bez DPH)
Velikost formátu lamely 18,5 x 121,2 cm
Tloušťka lamely 5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy 0,5 mm
Zkosené hrany ANO
Množství v balení 1,79 m2
Třída zátěže 34/42
Záruka 20 let pro domácnost
5 let komerční prostory

 

BACANA   STARS

Nabízené dekory:

PARAMETRY  1 295,- Kč / m² (bez DPH)
Velikost formátu lamely 914 x 473 mm
Tloušťka lamely 5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy 0,55 mm
Reálná U spára ANO
Množství v balení 2,594 m2
Třída zátěže 34/42
Záruka 20 let pro domácnost
5 let komerční prostory

 

Vinylové podlahy DESIGNline Connect - LAGUNA

Další řada vinylových podlah na zámkový systém je zastoupena kolekcí Laguna, která je tvořena 12 dekory. Tuto vinylovou podlahu můžete použít i na stávají dlažbu či dřevěnou podlahu, doporučujeme však použít podložku ComfortTEC.

Dokonalá imitace kamene je nabízena v kolekci Laguna stars, která své dekory podrthuje reálnou U spárou, díky které docílíte dokonalého vzhledu dlažby.

 

LAGUNA WOOD

Nabízené dekory: