Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

EXPONA DOMESTIC

 

Vinylové podlahy EXPONA DOMESTIC

 

Vysoce kvalitní vinylová podlaha ve tvaru dlaždic. Nabízí vlastnosti komerční zátěže za cenu vinylových podlah pro bytovou třídu.

TRVANLIVÉ: Robustní povrch je odolný a podlaha je díky němu trvale krásná. Podlahové krytiny EXPONA DOMESTIC tak lze použít i v místnostech využívaných intenzivně - při chůzi navíc tyto podlahy působí velmi příjemně a jsou tiché.

JEDNODUCHÉ: Z důvodu nízké montážní výšky (2,0 mm) jsou podlahové krytiny EXPONA DOMESTIC mimořádně vhodné pro renovace i pro pokládku na podlahové topení. Díky polyuretanové úpravě nanesené výrobcem je podlaha, za předpokladu správné údržby, trvale chráněna a velmi snadno se ošetřuje.

ODOLNÉ: Podlahové krytiny EXPONA DOMESTIC jsou odolné proti vlhkosti a nečistotám. Díky svým vlastnostem nenabobtnávají a lze je tedy bez problému položit v koupelně a kuchyni. Nečistoty lze snadno
odstranit.

SNADNÁ ÚDRŽBA: Čištění podlah je snadné. Doporučujeme pravidelné suché čištění vysavačem nebo smetákem. Odolné nečistoty lze odstranit vlhkým hadrem s pomocí obvyklého neutrálního
čistícího prostředku nebo čističe na polyuretanové povrchy.

Příklad z praxe

 

 

Parametry a specifikace:

  • třída mechanického namáhání 23 | 32 | 41
  • protiskluzovost: R 9/DS
  • povrchová úprava: polyuretan
  • tloušťka: 2 mm
  • tloušťka nášlapné vrstvy: 0,4 mm
  • rozměry: 305 x 610 mm
  • povrchová struktura: hladký kámen

 

 

 

Záruky
Naše designové krytiny zůstanou při správné údržbě stále krásné. Na podlahové krytiny EXPONA DOMESTIC dáváme 15 let záruky ve všech bytových prostorách.


Udržitelnost
Podlahové krytiny EXPONA DOMESTIC jsou vysoce kvalitní produkty s dlouhou životností, které tak splňují nejdůležitější předpoklady pro udržitelné produkty. Navíc při pokládce vzniká jen velmi malý odpad, což přispívá k ochraně přírodních zdrojů. Na konci používání existují různé možnosti recyklace. Staré materiály lze po úpravě znovu použít ve výrobě místo nových surovin.

Prověřená kvalita
Naše záruky kvality jdou daleko nad rámec zákonných požadavků. EXPONA DOMESTIC je držitelem stavebně technického povolení Německého institutu pro stavební techniku (DIBt) a lze ji tedy bezpochyby použít ve všech obytných místnostech a objektech odpovídajících klasifikaci. Podlahové krytiny splňují požadavky schématu AgBB (Výbor pro zdravotní hodnocení stavebních materiálů).
Toto hodnotící schéma stanoví zdravotní kvalitativní měřítka na výrobu a použití stavebních materiálů.


Bezpečnost
Společnost objectflor pověřila institut Eurofins, který je předním poskytovatelem služeb v oblasti analýz, aby pravidelně kontrolovala látky obsažené v podlahových krytinách a jejich emisní chování a prověřovala, zda nevznikají odchylky od hodnot schválených institutem DIBt.

Na obalu je tento doplňkový stupeň kvality označen nálepkou s písmenem „Ü“ (z německého „Überwachungszeichen“ – kontrolní značka). objectflor tak nabízí nadprůměrně vysokou míru bezpečnosti.

Ukázka detailu dekorů: